Komentāri

Dārgu zīmolu apģērbi, apavi, slēpošanas piederumi – tās ir lietas, ko Latvijas iedzīvotāji mēdz aizmirst un pat gadiem neizņem no ķīmiskajām tīrītavām un apavu remontdarbnīcām.

Īpaši bieži savas lietas klienti aizmirst laikā, kad mainās sezona – pavasarī remontā atstātos ziemas apavus cilvēks atceras tikai rudenī.

Aptuveni vienreiz pusotrā vai divos gados ķīmiskā tīrītavā Panda notiek atstāto mantu inventarizācija, pēc tam gadiem glabātais tiek ziedots labdarībai. Gadās, ka pēc tam klients atceras par atstāto mantu, taču ir par vēlu.

Līdzīgi mantas tiek aizmirstas arī apavu darbnīcās. Vienu daļu apavu kurpnieki met ārā, citus mēģina pārdot savā remontdarbnīcā. Kurpnieks Aldonis Timermanis saka, ka žēl ieguldīta darba, tāpēc pie sevis atstāto apavu inventarizāciju rīko aptuveni reizi divos gados.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl