Izpārdošanas trakums pārņēmis zemo cenu aviokompānijas; biļetes pārdod par 2 eiro

0 Komentāru
Izpārdošanas trakums pārņēmis zemo cenu aviokompānijas; biļetes pārdod par 2 eiro
EPA/LETA

Zemo cenu aviokompāniju piedāvājumu eksperti ziņo, ka “lētās lidsabiedrības” šodien piedāvā biļetes nopirkt, sākot no diviem eiro.

Izpārdošanas trakums piektdienā pēc Pateicības dienas, kam dots nosaukums Melnā piektdiena un kas ļoti izplatīts ASV, pārņēmis arī zemo cenu aviokompānijas Eiropā.

Patlaban Melnās piektdienas jeb Black Friday izpārdošanu piedāvā Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair, taču cenas ir visai iespaidīgas – piemēram, no Rīgas uz Berlīni vai Ķelni iespējams biļetes iegādāties par diviem eiro, portālam Skaties.lv stāsta ceļojumu portāla TravelFree.info izveidotājs Edgars Plešs.

Tāpat Rīgai tuvas pilsētas, no kurām var lidot par diviem eiro, ir, piemēram, Viļņa un Varšava. No Viļņas iespējams aizlidot līdz Briselei, bet no Varšavas – līdz Parīzei.

Eiropā lidojumus par zemu cenu šīs nedēļas nogalē piedāvā iegādāties arī citas aviokompānijas, ne vien Ryanair. Tāda ir, piemēram, Spānijas zemo cenu lidsabiedrība Volotea.

Zemās cenas – vai terorisma draudu iespaidā?

Lai arī cilvēki vēlas meklēt sakarības starp zemajām aviobiļešu cenām un terorisma draudiem Eiropā, lēto ceļojumu eksperts Edgars Plešs uzskata, ka šīs lietas nevajag sasaistīt.

“Piemēram, Ryanair pērn ziemas periodā arī bija ļoti zemas cenas. Tas ir viens periods – zemā sezona, kad nav jābrīnās, ka biļešu cenas var būt 2-3 eiro. Ziemas periods ir pats labākais ekonomiskai ceļošanai,” stāsta Edgars Plešs.

0 Komentāru