2 komentāri
Izmisuma sauciens no Vidzemes – pie slimnīcas durvīm atstāti rudi kaķi

“Esam saņēmuši izmisuma pilnu palīgā saucienu no Vidzemes slimnīcas darbiniekiem. Pie slimnīcas kartonā kastē atstāta kaķene ar kaķēniem,” raksta dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvji.

“Pašlaik ģimenīte atrodas telpās, bet tur viņi drīkst palikt ne ilgāk par nedēļu! Kaķu ģimenītei steidzami ir jāatrod jauns patvērums, jo tālāk viņiem nav kurp doties!” ziņo vidzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķēni jau patstāvīgi ēd, tātad var tikt šķirti no mammas un doties uz jaunajām mājām atsevišķi.

Mums diemžēl nav iespēju ģimenīti uzņemt. Ja kāds spēj piedāvāt pagaidu mājas, varam nodrošināt uzturēšanu, veterināro apskati. Tāpat arī kāds ir gatavs, kādam no kaķīšiem, sniegt īstās mājas, nodrošināsim apskati pie veterinārārsta, attārpošanu, atblusošanu, kaķenītei – arī sterilizāciju.

Ja vari palīdzēt kādam no viņiem, zvani atradējiem – 28859291. Vai sazinies ar dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvjiem pa tālr.: 28832394 vai e-pastu: biedriba.trinite@gmail.com.

TOP komentāri

  • DzAB Trīnīte
    0 0 0

    DzAB Trīnīte

    Kaķēni atrodas Valmierā. Precīzu atrašanās vietu var uzzināt zvanot pa tālruni 28859291.
  • Elvīra Hartmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl