“Izmeklētāji turpina ļoti intensīvu darbu,” Valsts policijas priekšnieks komentē Bunkus slepkavības lietu

2 komentāri

Saistībā maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavību izmeklētāji turpina ļoti intensīvu darbu, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” pastāstīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.

“Izmeklētāji turpina ļoti apjomīgu darbu, kas ir saistīts ar notikuma vietu, aculieciniekiem. Notiek ļoti intensīvs darbs, lai piefiksētu, monitorētu un sistematizētu visu šo informāciju, kas ir nonākusi policijas rokās. Galvenais mērķis ir saprast – kas, kāpēc un par ko,” skaidroja Ķuzis.

Jau vēstīts, ka policija ir gatava maksāt par noderīgu informāciju Bunkus slepkavības atklāšanai.

Ķuzis norāda, ka policija jau iepriekš bija domājusi par šādas prakses ieviešanu. “Šeit nav runa par to, ka šis nelaiķis ir iemesls, kāpēc mēs izsludinātu atlīdzību. Šeit ir runa par principu. Faktiski jau likums mums šādu iespēja nosaka sen. Iepriekš bija izmantots, ka cietušā puse vēršas ar kādu konkrētu summu atlīdzībai. Skaidrs ir tas, ka jābūt kritērijiem, par ko tad maksāt,” min Ķuzis un uzsver, – laiks rādīšot vai tiks ieviesta atlīdzības samaksa par noderīgu informāciju Bunkus slepkavības izmeklēšanai.

Video – pilnā intervija ar Intu Ķuzi

Jau vēstīts, ka 30. maijā, Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

Trešdien, 6. jūnijā, Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika maija nogalē galvaspilsētā nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus bēres.

Bunkus slepkavības hronoloģija

2 komentāri