Komentāri

Tuvākajā laikā tiks paziņoti vairāki pozitīvi lēmumi par atlīdzības piešķiršanu iedzīvotājiem, kuriem ārstēšanas laikā nodarīts kaitējums veselībai. Šādu iespēju paredz Ārstniecības riska fonds.

Šajā fondā gada laikā ar iesniegumiem vērsušies gandrīz 100 pacienti, kuri bijuši neapmierināti ar sniegto medicīnisko palīdzību. Pagaidām no Ārstniecības riska fonda izmaksātas pirmās trīs kompensācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divos gadījumos pacientiem bijušas neiroloģiska rakstura sūdzības pēc operācijas. Vienā gadījumā – tikusi noteikta nepareiza diagnoze un veikta kļūdaina ārstēšana. Visi trīs lēmumi bija pieņemti gadu pēc fonda darbības uzsākšanas.

Visbiežāk iedzīvotāji sūdzas par to, ka ārstēšana nav nodrošināta pietiekamā apmērā vai arī, ka nav uzstādīta pareiza diagnoze. Visvairāk sūdzības Ārstniecības riska fondā tiek saņemtas par ārstēšanu pie ginekologiem, traumatologiem, ķirurgiem un acu ārstiem.

Pasaules pieredze rāda, ka aptuveni no 2% līdz 5% no hospitalizētiem pacientiem ārstēšanas procesa laikā var tikt nodarīts kaitējums veselībai vai dzīvībai. Līdz ar to paredzēti mehānismi, kā nodarīto kaitējumu kompensēt.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl