Komentāri

Izglītības un zinātnes ministrija izlēmusi par vairāku mazo skolu slēgšanu. Kā kritērijs izvēlēts skolēnu skaits – 60. Skolās, kurās mācās mazāks bērnu skaits, tiek slēgtas.

Šāds liktenis līdz ar mācību gada beigām sagaida arī Mežotnes internātskolu, kurā mācās 40 audzēkņu. Par spīti tam, ka vēl pirms dažiem gadiem skolā nomainīti logi, iekārtota metināšanas darbnīca, skolotāju rokām izkrāsoti kabineti, pieņemts lēmums to slēgt. Baumas, ka tas notiks, bijušas jau iepriekš, tādēļ šogad daudzi vecāki nolēmuši savus bērnus tajā nemaz nelaist. Savukārt tas procesu paātrinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Būs jādomā, kā šos visus skolotājus pārprofilēt, jo ne visi ir pensijas vecumā. Un tas pats ar bērniem – viņiem bija individuālā pieeja, nevis kā daudzskaitlīgās klasēs,” norāda Mežotnes internātskolas direktore Dace Peņķe.

Skolas telpas tukšas nepaliks, tajās plāno ierīkot pansionātu. Vēl vasarā Gulbenes novadā tiks likvidēta arī Daukstes pamatskola, bet Ventspils novadā augustā lemts slēgs Zlēku pamatskolu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl