Izglītības un zinātnes ministrijas budžetā atrasts “lieks” miljons eiro

2 komentāri

Ar gandrīz miljonu eiro par izciliem sasniegumiem valdība 6. decembrī prēmējusi sportistus. Viņu prēmēšana robu valsts budžetā nav iecirtusi.

Lai izmaksātu naudas balvas, finansējumu izdevies atrast Izglītības ministrijas budžetā, kas sākotnēji bija paredzēts citu pasākumu finansēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sportistu prēmēšanai atvēlēto gandrīz miljonu veido 250 000, kas palikuši pāri no naudas patvēruma meklētāju izglītošanai un vairāk nekā 700 000, kas bija paredzēti, lai dotētu brīvpusdienas pirmo četru klašu skolēniem.

Kā skaidro Izglītības ministrijā, tik daudz naudas brīvpusdienām palicis pāri tāpēc, ka laikā, kad tika sastādīts budžets, ministrijai nebija zināms ne precīzs skolēnu skaits, ne tieši, cik dienu ilgs būs mācību gads.

Par to, kā Finanšu ministrija vērtē Izglītības ministrijas spēju precīzi aprēķināt savu budžetu – LNT Ziņu sižetā!

Video

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Sportisti prēmijas noteikti ir pelnījuši, par to šaubu nav, bet šokē cits-koalicijas deputātu kvotām derēja nauda neparedzētiem gadījumiem, bet piešķirt naudu lauzto solījumu pildīšanai(te par Baibu)- naudas nav.Un vēl-vai ir kāda prātīga ģimene, kuras budžetā tā pēkšņi var atrasties lieka nauda?
 • Inkognito
  0 0 0

  Inkognito

  Idiotisms, sportistu prēmijām nauda atrodas, bet cilvēku glābšanai un ārstēšanai nē.... riebjas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl