Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis parāda savus bērnības un jaunības foto

2 komentāri

Visu šo nedēļu “900 sekundes” aicina turpināt sūtīt uz e-pastu 900@sekundes.lv savus stāstus un fotogrāfijas par atmiņām, kas saistās ar pirmajām skolas dienām. Šajā nedēļā arī stāstām par sabiedrībā zināmām personām. Trešdien no rīta ar skolas laika fotogrāfijām dalījies arī izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Viņš atceras, ka 1. septembris bija saulaina diena. “Notika sarīkojums skolas priekšā, un es daudz neko nesapratu, kas notiek. Atceros, ka manas lielākās rūpes bija – ko darīt ar puķi, kas man bija rokā. Kad visi sniedza puķes, es gāju tur, kur bija lielākais bars un kam visi deva puķes, un tā izrādījās skolas direktore. Tad mūs sapulcināja pa klasēm, mani sasēdināja ar jauku meiteni kopā. Es biju ļoti, ļoti uztraucies – kas tagad būs, jo māsa bija jau mazliet stāstījusi, kā tā skolā iešana izpaudīsies. Bet, kad mācības sākās, bija jauki.”

“Visu jau nosaka skolotājs, no viņa personības ārkārtīgi daudz kas ir atkarīgs. Lielā mērā katra turpmāko ceļu dzīvē nosaka katra paša intereses, spējas un talanti, bet lielā mērā tā ir arī skolotāju personība,” uzskata Kārlis Šadurskis.

TOP komentāri

 • EMĪLS KŪRMIŅŠ
  +1 +1 0

  EMĪLS KŪRMIŅŠ

  Es tev nēbalstu tu esi atlasts no darba man nēpatik tu dari muķibas tu smejies par mani šaja latvija tu iesi prom no darba tulīt pat Sesdien nav jaiet skolu visi bērnim brivdienas apusties man vajadzigs naudu cik man vajag 40.00000 erio visu koferi es stratašu tava vieta un viss
 • Ilze Litke (Agloniete)
  +2 +1 -1

  Ilze Litke (Agloniete)

  Dodiet ziņu, ja ir redzamas Viņķeles fotogrāfijas. Varbūt atļausies parādīt savus pedagogus, kuri strādāja svešai valstij, bet izskoloja vietējo ...............................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl