1 komentārs

Visu šo nedēļu “900 sekundes” aicina turpināt sūtīt uz e-pastu 900@sekundes.lv savus stāstus un fotogrāfijas par atmiņām, kas saistās ar pirmajām skolas dienām. Šajā nedēļā arī stāstām par sabiedrībā zināmām personām. Trešdien no rīta ar skolas laika fotogrāfijām dalījies arī izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Viņš atceras, ka 1. septembris bija saulaina diena. “Notika sarīkojums skolas priekšā, un es daudz neko nesapratu, kas notiek. Atceros, ka manas lielākās rūpes bija – ko darīt ar puķi, kas man bija rokā. Kad visi sniedza puķes, es gāju tur, kur bija lielākais bars un kam visi deva puķes, un tā izrādījās skolas direktore. Tad mūs sapulcināja pa klasēm, mani sasēdināja ar jauku meiteni kopā. Es biju ļoti, ļoti uztraucies – kas tagad būs, jo māsa bija jau mazliet stāstījusi, kā tā skolā iešana izpaudīsies. Bet, kad mācības sākās, bija jauki.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Visu jau nosaka skolotājs, no viņa personības ārkārtīgi daudz kas ir atkarīgs. Lielā mērā katra turpmāko ceļu dzīvē nosaka katra paša intereses, spējas un talanti, bet lielā mērā tā ir arī skolotāju personība,” uzskata Kārlis Šadurskis.

TOP komentāri

  • Ilze Litke (Agloniete)
    +2 +2 0

    Ilze Litke (Agloniete)

    Dodiet ziņu, ja ir redzamas Viņķeles fotogrāfijas. Varbūt atļausies parādīt savus pedagogus, kuri strādāja svešai valstij, bet izskoloja vietējo ...............................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl