2 komentāri

Divu mēnešu laikā Latvijas Institūta aizsāktajā sociālajā kampaņā Gribu Tevi atpakaļ! virtuālās kartītes ar emocionālu vēstījumu svešumā mītošajiem draugiem un radiem nosūtījuši 200 cilvēku.

Īrijā un Lielbritānijā dzīvojošie emigranti no Latvijas kampaņu no emocionālās puses vērtē atzinīgi, tomēr uzskata, ka ar to ir par maz, lai patiešām atgrieztos dzimtenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaspars Miklaševičs, informatīvā portāla “Mēs Esam Šeit” – latvieši Lielbritānijā vadītājs:

Daudziem jau neinteresē, vai viņus gaida atpakaļ vai nē. Ja viņi izvēlēsies atgriezties atpakaļ, es domāju, ka tas nebūs tas iemesls, kāpēc viņi atgriežas atpakaļ, jo kāds viņus ir uzrunājis. Ja no valdības puses būtu segums – lielākas darba iespējas un arī sociālās garantijas, tad atgrieztos.

Latvijas Institūta ideja ar emocionāliem vēstījumiem stiprināt saikni ar aizbraucējiem un mēģināt ar laiku panākt to atgriešanos dzimtenē, daudz kritizēta arī no ekspertu puses.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Oskars
  +1 +1 0

  Oskars

  Pat apciemojot Latviju tagad buus jaamaksaa par katru dienu ar savu auto - dikti jau nu gaida atpakalj!
 • rajux
  +1 +1 0

  rajux

  Vai tiešām kāds cerēja uz citu rezultātu? Vispirms valdībai ir jāparāda ka tai interesē šī valsts un tās iedzīvotāji un tad var sākt runāt par atgriešanos. Kamēr valdība darīs visu, lai iedzīvotāji muktu projām tikmēr šis kampaņas ir bezjēdzīgas!!! Tās ir domātas naudas atmazgāšanai!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl