Komentāri
Izbrīns, pārsteigts acu skats un prieka asaras! Ikvienu aicina uzrakstīt vēstuli vientuļam sirmgalvim!

”Daudz izbrīna, pārsteigtu acu skatu un prieka asaras…, pat tie, kuri bija vienaldzīgie vīri, ik pa laikam turpina klusiņām pārlasīt vakaros šos sūtījumus un klusām priecāties… Tas arī viņus aizskāra un lika sasilt viņu sirsniņām,” – stāsta projekta Tu neesi viens organizatori. Proti, šajā projektā ikviens cilvēks tiek aicināts iesūtīt vēstuli vientuļam sirmgalvim, kurš citādi šādu sūtījumu nesaņemtu.

Akcijā tiek aicināt kļūt par “eņģeli kādam vientuļajam vecajam cilvēkam pansijā, jeb ārpus tās, vai kādam citam vientuļam cilvēkam, cilvēkam ar īpašām vajadzībām”. Tiek aicināts iepriecināt sirmgalvjus: “padari viņa ikdienu krāsaināku. Nosūti viņam ar roku rakstītu kartīti svētkos, ar roku rakstītu uzmundrinošu vēstuli ikdienā un iespējams, ka saņemsi arī atbildi no viņa”!”

“Ņem baltu lapu, piepildi to ar krāsām, emocijām, uzmundrinājumiem, pozitīviem un spēcinošiem vārdiem un ļauj, lai Eņģeļi to nogādā vientuļajam, vecajam, īpašajam cilvēkam tieši rokās, kā pārsteigumu…, un tici, ka tas būs tā vērts,” aicina akcijas organizatori!

Patlaban vēstuli gaida 248 cilvēki.

Vairāk par akciju un kā nosūtīt vēstuli sirmgalvjiem var uzzināt šeit!

Lasi vēl