Komentāri

Galvenais, lai no Latvijas izbraukušie cilvēki atgrieztos dzimtenē, ir darbs – lai cilvēki var strādāt un ”apģērbt un skolot savus bērnus”, pauda Pasaules Brīvo latviešu apvienības vadītājs, Amerikas latvietis Jānis Kukainis.

Tāpat viņš pauda, ka izstrādātais reemigrācijas plāns ir “pilnīga fantāzija” un minētie skaitļi par to, un tik daudz cilvēku pavisam noteikti neatgriezīsies dzimtenē, uzskata Jānis Kukainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par pēdējā laikā izvērsto Krievijas agresiju Ukrainā un šīs valsts publisko retoriku, J. Kukainis akcentēja – Latvijas bailes no Krievijas ir ļoti pamatotas, taču daudzi politiķi mūsu valstī vienkārši iebāž galvu smiltīs kā strausi, cerot, ka tas viss pieklusīs un beigsies.

Savukārt, komentējot sacelto ažiotāžu ap bēgļiem, kurus Latvijai būs jāuzņem, viņš pauda – brēka ir tādēļ, ka “Latvijā politiķiem nav par ko runāt”.  “Bēgļi te būs, bet katrs [politiķis – red.] par to “zīmējas” – es esmu “pret”, es esmu “par”. Politiķi grib atstāt iespaidu, ka viņi kaut ko dara, tādēļ notiek plašas diskusijas,” pauda J. Kukainis.

Skaties video un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl