Ivetas Grigules dzīvoklī rīko ”tusiņus” un seksuālās orģijas

2 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no izmisušiem Siguldas iedzīvotājiem. Izrādās, kādā dzīvoklī, kurš pieder nu jau Eiropas Parlamentā ievēlētajai deputātei Ivetai Grigulei, dzīvo iemītnieki, kuri traucē apkārtējo naktsmieru. 

”Mūsu māja ir dzīvoklis, kurš pieder Eiroparlamenta deputātei. Tajā dzīvojošiem īrniekiem ir vienalga, kas notiek apkārt. Regulāri ir skaļi ”tusiņi”, seksuālas orģijas. Esam izmisuši un ceram, ka jūs spēsit sazināties ar Grigules kundzi un painformēt, kas notiek viņas īpašumā,” tā rakstīts nama iedzīvotāju vēstulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvoklī sastaptā sieviete savu identitāti publiskot atsakās un norāda, ka viss minētais ir izdomājums.

”Jā, šis dzīvoklis pieder Ivetai Grigulei, tajā laikā jau viņiem bija problēmas ar trešā stāva kaimiņiem, tagad viņi atraduši citus kaimiņus, kam piesieties,” stāsta dzīvokļa īrniece.

Siguldas Pašvaldības policijā informē, ka izsaukumi uz norādīto adresi saņemti ne reizi vien.

Īrniece gan norāda, ka šie izsaukumi ir bijuši nepamatoti.

”Ir bijis tā, ka atbrauc Pašvaldības policija vienos naktī, piezvana pie durvīm, es pieeju, protams, samiegojusies, skaidrā prātā. Es skatos uz policiju, un viņi tāpat skatās uz mani. Policists tajā brīdī atvainojās. Un to, ka nepatīk Iveta Grigule kādam, tur es galīgi vainīga neesmu,” stāsta īrniece.

Nama iedzīvotāji gan norāda, ka trokšņošana dzīvoklī nav retums.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

TOP komentāri

  • ineresentam
    0 0 0

    ineresentam

    Gribeji paskatities? Uzfilmetas nav (vismaz man),bet pietiek ar to,ka ekstazes kunksti dzirdami pa visu pagalmu.
  • Interesents

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl