Komentāri

Donalda Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās un Krievijas reakcija pēc tam rada bažas, ka varētu atgriezties mēģinājumi slēgt slepenus līgumus uz citu valstu rēķina, šādu viedokli LNT 900 sekundēm paudis viens no Atmodas laika līderiem, Dainis Īvāns.

“Šobrīd valstī ir tāds pesimisms un pagurums, taču tāpēc tas ir īstais brīdis, lai sāktu mainīties, sāktu izaugsmi,” aicina Īvāns. Viņš norāda, ka jaunās paaudzes attieksme pret valsti ir pozitīvāka un vairāk neapmierināto ir vecāka gadagājuma iedzīvotāju vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no Atmodas laika līderiem norāda, ka patlaban pasaulē redzams populisma uzplaukums – to, ka vērtību pozīcijas šobrīd zaudē viena valsts pēc otras. Šajā ziņā nepatīkams signāls ir Donalda Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās. “Trampa uzvara un Krievijas reakcija rada bažas par to, ka var atgriezties mēģinājumi slēgt slepenus līgumus uz citu valstu rēķina,” brīdina Īvāns.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl