Īstens latgaliešu kaķēns meklē mājas Rīgā! Gatavs doties ceļā jau pirmdien!

6 komentāri
Īstens latgaliešu kaķēns meklē mājas Rīgā! Gatavs doties ceļā jau pirmdien!

Šis pilnīgi mellais kaķēns palicis pēdējais no trīs supermīļu kaķu saimes kādā Latgales zemnieku saimniecībā. Pārējie brāļi un māsas ir balti-melni, augumā krietni lielāki un lepojas ar pūkainu kažoku, tādēļ, iespējams, mazais, “bez-nevienas-baltas-spalviņas” melnais mincītis pagaidām vēl tikai gaida savus saimniekus.

Pagaidām kaķītis mitinās Daugavpils pusē, taču ir gatavs pārvākties – gan uz tuvējo apkaimi, gan arī uz galvaspilsētu. Rīdzinieki un Pierīgas iedzīvotāji, atsaucieties! Varbūt tieši Tev ir vajadzīgs šis mellais mincis, kurš gatavs būtu doties tālajā ceļā jau pirmdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķēns zina, kas ir labierīcību kastīte, ēd gan kaķu barību, gan neatsakās no garda piena un kāda cita našķa, ja tiek pacienāts! Minkāns pieradis pie cilvēku rokām, ir sabiedrisks, zinātkārs, rotaļīgs, bet ne pārlieku traks. :) Kad viņš ieslēdz “dzirnaviņas”, tad gan skan kā pieaudzis un drosmīgs lauva.

Latgalē saka – dzīvniekus dāvināt nedrīkst, tos drīkst tikai pārdot, tādēļ melnuļa cena noteikta stingri – 1 eiro. Tagadējie saimnieki sola nodrošināt kaķa aizvešanu līdz jaunajam saimniekam, kā arī “pūriņā” iedot lauku pienu. :)

Dalies ar šo ziņu! Pārbaudīsim interneta spēku un atradīsim šim skaistulim jaunas mājas līdz pirmdienai!

Ja esi gatavs parūpēties par šo kaķīti, raksti Skaties.lv Facebook kontā vai arī uz e-pastu pasts@skaties.lv!

Skaties foto!

TOP komentāri

 • Jānis
 • Zita Gavrovska
  +4 +4 0

  Zita Gavrovska

  Sorī,kādas problēmas vai pretenzijas pret cilvekiem kuri dzimuši Latgalē ..
  ...lai kaķu berninam veicas☺
 • Mjau
  +3 +3 0

  Mjau

  Jā, jā - un tagad vēl šis nesterilizētais vaislas runcis brauks uz Rīgu mieloties ar mūsu glaunajām Rīgas kaķenēm!??! Ak, šausmas!!! Viņi nāk!!!! :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl