1 komentārs

“Ir uzstādījums, ka Pierīga ir paradīze Latvijas zemē – un tiešām tā tas ir. Ja mēs paskatāmies uz 2016. gada piecu aptauju rezultātiem par apmierinātību ar dzīvi, izskatās, ka Pierīgā neatšķiras daudz no Zemgales un Vidzemes. Apmierinātība ir augstāka nekā Kurzemē un Latgalē,” intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja Latvijas Universitātes profesors, ekonomists Mihails Hazans. Viņš minēja aspektus, kuros Pierīgas iedzīvotājiem klājas labāk nekā pārējā Latvijas teritorijā dzīvojošiem.

Viņš gan minēja, ka “tajā pašā laikā Pierīga nav paradīze visiem iedzīvotājiem – apmierināts ar dzīvi nav katrs piektais Pierīgas iedzīvotājs”. Turklāt Pierīgā ir visizteiktākā iedzīvotāju ienākumu nevienlīdzība starp visiem Latvijas reģioniem.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • z
    0 0 0

    z

    Kādus gadus dzīvoju Rīgā! Domaju, ka man patiks, tā vietā, laiks no manas dzīves tika veltīgi izniekots....Atbraucot atpakaļ uz dzimto pilsētu, es izdariju tik daudz, ka domaju ka visu laiku ko dzīvoju un strādāju Rīgā, bija kā koma...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl