“Ir normāli nezināt, kas ar Tevi notiks pēc 10 gadiem,” jauniešiem akcentē karjeras eksperte

2 komentāri
“Ir normāli nezināt, kas ar Tevi notiks pēc 10 gadiem,” jauniešiem akcentē karjeras eksperte
Publicitātes foto

“Tas ir normāli nezināt, kas notiks ar Tevi pēc 10 gadiem. Arī es nezinu, kas būšu pēc 10 gadiem. Jaunietim ir jāapzinās savas stiprās puses, kas vienlaikus ir arī viņa dabīgie talanti, spējas un iedzimtās īpašības,” jauniešu projekta “#PanākumuSkola” seminārā norādīja karjeras un personības attīstības eksperte Agata Anča.

Anča mudina jauniešus domāt, kurā brīdī, viņuprāt, sākas karjera. “Mūsu karjera sākas jau bērnībā kopā ar ģimeni. Tā mums dod pamatus, veido bāzi un iespaido uz visu mūžu. Viss, ko mēs darām šodien, – atspoguļosies nākotnē,” min Anča.

Viņa stāsta, ka bērnībā veidojas resursi – tiek iegūts daudz pozitīvā un vērtīgā, tāpat tiekot iegūti arī stereotipi un pārdzīvojumi – tas viss esot milzīgs resurss, kas atspoguļojas turpmākajā dzīvē un veido personību.

Viņa akcentē: “Jaunietim ir jāapzinās savas stiprās puses, kas vienlaikus ir arī viņa dabiskie talanti, spējas un iedzimtās īpašības, kuras lietojot var sasniegt vairāk. Lai gan dabīgi mums ir vēlme kompensēt savus trūkumus un pilnveidot savas vājās puses, stipro pušu apzināšanās sniedz daudz lielākus ieguvumus, veicinot attīstību. Arī apziņa, ka viss ir likts uz Tevi, dzen uz priekšu un liek uzņemties lielāku atbildību par savu sniegumu un sniegumu.”

Šis bezmaksas jauniešu seminārs norisinājās Rīgā, 24. maijā, starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros. #PanākumuSkola ir “Coca‑Cola HBC” īstenota programma visās 28 uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

Programmas mērķis ir atbalstīt jauniešus veiksmīgā karjeras uzsākšanā, attīstot būtiskākās dzīves un uzņēmējdarbības prasmes, un veicinot kontaktu tīklu izveidi.

2 komentāri