Komentāri

Tā dēvētās elektroniskās aproces nosodītajiem Latvijā darbojas ļoti veiksmīgi, taču ir bijuši arī gadījumi, kad ir mēģināts no tām tikt vaļā, tā raidījumā “900 sekundes” sacīja Probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs.

Elektroniskās uzraudzības aproces – kopā kopš 2015. gada 1. jūlija elektroniskās aproces ir izmantojuši 86 cilvēki, bet tagad tās valkā 36 cilvēki. Savukārt izmantot iespēju nēsāt elektroniskās aproces ir gribējuši 307 cilvēki, tomēr daži no viņiem ir atteikušies, “saprotot cik tas nopietni”, savukārt vēl dažiem tiesa nav ļāvusi nēsāt aproces, pauž Papsujevičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Absolūti noteikti var teikt, ka lielākā daļa, kas tika aprīkoti ar elektronisko uzraudzību, ir augsti motivēti cilvēki, kas nevēlas veikt vairāk likumpārkāpumu,” pauda Papsujevičs.

Tomēr ir bijuši trīs gadījumi, kad cilvēks, kuram bija ļauts izmantot elektronisko aproci, tomēr atgriežas ieslodzījuma vietā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl