Komentāri

Tā dēvētās elektroniskās aproces nosodītajiem Latvijā darbojas ļoti veiksmīgi, taču ir bijuši arī gadījumi, kad ir mēģināts no tām tikt vaļā, tā raidījumā “900 sekundes” sacīja Probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs.

Elektroniskās uzraudzības aproces – kopā kopš 2015. gada 1. jūlija elektroniskās aproces ir izmantojuši 86 cilvēki, bet tagad tās valkā 36 cilvēki. Savukārt izmantot iespēju nēsāt elektroniskās aproces ir gribējuši 307 cilvēki, tomēr daži no viņiem ir atteikušies, “saprotot cik tas nopietni”, savukārt vēl dažiem tiesa nav ļāvusi nēsāt aproces, pauž Papsujevičs.

“Absolūti noteikti var teikt, ka lielākā daļa, kas tika aprīkoti ar elektronisko uzraudzību, ir augsti motivēti cilvēki, kas nevēlas veikt vairāk likumpārkāpumu,” pauda Papsujevičs.

Tomēr ir bijuši trīs gadījumi, kad cilvēks, kuram bija ļauts izmantot elektronisko aproci, tomēr atgriežas ieslodzījuma vietā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl