Komentāri

Vest neredzīgu saimnieku pa nepazīstamu maršrutu – tas ir liels izaicinājums. It sevišķi, ja suns ir no mazpilsētas. Lielajos galvaspilsētas krustojumos apjūk pat pieredzējusi pavadone no Cēsīm vārdā Zane.

Piemēram, sunenīte Zane nesaprata, kas ir tramvaja sliedes, kā arī varonīgi traucās garām desu bodei, nepamanot, ka tās nojume traucē saimniecei. Taču kopumā suņi-pavadoņi, kas atzīmējot starptautisko suņu pavadoņu dienu trenējās galvaspilsētā Rīgā, parādīja sevi ļoti labi, pasargājot saimniekus gan no mašīnām, gan no pakāpieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
BEĀTE BRINGULE
suņa pavadoņa saimniece

Man ir bijis tā, ka es grasos šķērsot, bet pēkšņi neļauj, aizstājas priekšā, un neļauj man šķērsot. Un vienkārši lielā ātrumā automašīna brauc! Malace! Tāpat brīdina mani pirms pakāpiena – lai es nenokristu. Tas ir ļoti svarīgi, ja cilvēks neapstājas, tad tas var beigties ar traumu.

Latvijā ir deviņi suņi pavadoņi. Tā ir tikai desmitā daļa no nepieciešamā. Lai saņemtu suni pavadoni cilvēki rindā gaida vairākus gadus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl