Īpašnieku konflikts bērnudārzā Rīgā izbiedējis bērnus

1 komentārs
Īpašnieku konflikts bērnudārzā Rīgā izbiedējis bērnus
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (ZUMAPRESS/SCANPIX)

Īpašnieku konflikts kādā privātā bērnudārzā Rīgā izbiedējis un saraudinājis bērnus, svešiem cilvēkiem nesot prom mēbeles un demontējot santehniku, vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz Latvijas Televīzijā ziņoto.

Konflikts norisinājies Ūnijas ielā 54, kur atrodas divi dārziņi – “Dūjiņas” un “Mazulītis”, kuri tagad pārtraukuši darbu. Situācija esot sekas privāto bērnudārzu jomas uzņēmēju konfliktam. Ierodoties pēc savām atvasēm, klienti ieraudzījuši svešo strādnieku sapostīto vietu.

Uzņēmēju konflikta laikā bērni esot sadzīti vienā mazā telpā un sākti gatavot iešanai ārā. Viņi neesot bijuši paēdināti, ne bijuši uz podiņa, bet tikuši faktiski izmesti ārā no bērnudārza, stāstīja kāda bērna māte.

Konflikts saistīts ar to, ka abi bērnudārzi Ūnijas ielā 54 noformēti uz diviem dažādiem uzņēmumiem, bet patiesā labuma guvēja abiem ir viena – uzņēmēja Solvita Beķe. Ūnijas ielas ēkas īpašnieks Aivars Gontarevs stāstīja, ka Beķes uzņēmums ilgstoši nav maksājis īri, tādēļ sākta īres līguma izbeigšanas procedūra. Gontarevs savulaik bija “Rīgas namu pārvaldnieka” valdes priekšsēdētājs.

Beķes jurists Daniels Neibergs paudis, – tā kā Gontarevs esot draudējis atņemt pamatlīdzekļus hipotētisko parādu dzēšanai, tāpēc notika šo pamatlīdzekļu “steidzama evakuācija” laikā, kad bērni atradās pastaigā. “Bērnu intereses netika aizskartas,” apgalvoja Neibergs. Pašreizējā nomniece pašlaik telpas padarījusi nelietojamas.

Lasi vēl: Bērnudārza audzinātāja, neizturot stresa situāciju, pret diviem divgadniekiem lieto fizisku spēku