7 komentāri

Globālajā tīmeklī izvietoti  sludinājumi, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma piedāvājot kredītus, lai mazinātu  valstī esošo nevienlīdzību. Sludinājumos norādīts, ka Straujuma kundze ir izveidojusi pat finansēšanas struktūru.  

 ”Lai atbalstītu bezpalīdzīgos un cīnītos ar nabadzību Latvijā, Laimdotas Straujumas kundze sadarbībā ar I. Bērziņš izveidoja finansēšanas struktūru, kas tiks izmantoti, lai piešķirtu aizdevumu no 2000 eiro līdz pat vienam miljonam, lai ikvienam, kas meklē ir finansējumu. Ja jums nav labuma no bankas, ja jums ir nepieciešams kredīts, lūdzu sazinieties ar mani,” tā minēts, it kā, Laimdotas Straujumas ievietotajā sludinājumā.

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda, eksperimenta nolūkos cenšas sazināties ar sludinājumā norādīto telefona numuru, bet diemžēl tas neizdodas. Sludinājumā norādīta arī e-pasta adrese, uz to gan atbilde tiek saņemta.

Aizdevējs, kurš sevi dēvē par Laimdotu Straujumu, norāda, ka var aizdot 20 tūkstošus eiro, aizdevuma nosacījumi arī,visnotaļ, izdevīgi – procentu likme 2%.

Par sludinājumiem lietas kursā ir arī pati Ministru prezidente un viņas padomnieki.

”Straujumas kundze pēdējā laikā ir daudz runājusi par šo nevienlīdzības mazināšanu, droši vien, kādi veikli cilvēki to ir pamanījuši arī savu mērķu īstenošanai. Ne pati Straujumas kundze, ne kā amatpersona nav iesaistījusies šādos darījumos un piedāvājumos. Šir ir ļoti nepatīkams fakts, tāpēc Straujumas kundze ir vērsusies pie policijas priekšnieka, Ķuža kunga, lai izvērtē šo sludinājumu, ” norāda, Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl