Interesants fakts par Rīgu! Zaķusalas tornis ir augstākais televīzijas tornis Eiropas Savienībā

Komentāri

Zaķusalas Televīzijas tornim apaļa jubileja – 30 gadu kopš raidīšanas sākuma. Augstākais tornis Eiropas Savienībā ne vien nodrošina regulāru programmu apraidi, bet uzņēmies arī jaunas funkcijas, turklāt turpina būt populārs tūristu apskates objekts.

Pie ieejas tornī ikvienu sagaida ilggadēja torņa namamāte Juzefa. Viņa priecājas par ikvienu apmeklētāju, bet īpaši par kāziniekiem, kas vasarā te viesojas itin bieži. Tādos gadījumos paiet labs laiks, lai visus viesus nogādātu skatu laukumā. Liftā drīkst kāpt vien desmit cilvēki vienlaikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zaķusalas tornis bija viena no būtiskākajām 80.gadu celtniecības būvēm, ko veidoja kā unikālu modernu konstrukciju, tāpēc tas nelīdzinās nevienam citam tornim pasaulē.

Tornis ir 368 metrus augsts. Skatu laukums atrodas ir 134 metru augstumā.

Savukārt, nedaudz zemāk ir plašākam apmeklētāju pulkam pieejamais skatu laukums punta lidojuma augstumā. Apmeklētāju te netrūkst. Visiem patīk vērot Rīgas Panorāmu, taču ir arī ieteikumi.

Foto:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl