Komentāri
Inta Ķuža amata pilnvaras – iekšlietu ministram šodien par to jāievieš skaidrība

Līdz šodienai jābūt skaidrībai par Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža amata pilnvarām. Premjers Māris Kučinskis uzdevis iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim tikt galā ar šo jautājumu līdz šodienai.

Ģenerālprokuratūra secināja, ka likums neparedz izņēmumus, kas dotu iespēju policijas priekšnieka amata termiņu pagarināt uz īsāku laiku nekā pieci gadi. Tāpēc tagad Iekšlietu ministrija plāno sagatavot valdības rīkojuma grozījumus par policijas priekšnieka amata pilnvaru termiņa pagarināšanu uz pieciem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli ministrija plāno iesniegt grozījumus likumā, kas dos tiesības izdienas pensijas vecumu sasniegušos iekšlietu dienestu priekšniekus amatā apstiprināt uz mazāku termiņu. Ķuzis Valsts policijas priekšnieka amatā tika apstiprināts 2011. gada augustā. Līdz tam viņš no 2009. gada bija policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl