Inspektori pārbauda, vai zāļu tirgū nav manāmi aizsargājami augi

Komentāri

Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti, kas šajās pirmssvētku dienās dodas reidos, lai pārliecinātos, vai zāļu pušķos un vainagos nav nonācis kāds rets un aizsargājams augs.

Pārbaudītāji ir patīkami pārsteigti, ka pārdevēji kļūst arvien zinošāk –  ceturtdien izstaigājot Rīgas Centrāltirgu, neviens savvaļas aizsargājams augs netika atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan dažiem augiem tika pievērsta pastiprināta uzmanība, piemēram, laksim jeb savvaļas ķiplokam, tas izrādījās bija piemājas dārzā audzēts, ne savvaļas.

Līgo vainagā iepinot aizsargājamu puķi, var izpelnīties brangu sodu. Privātpersonām naudas sods ir līdz 700 eiro, juridiskām līdz 1300 eiro. Tomēr primāri pārkāpējs tiek izglītots ne sodīts.

Taču, ja atkārtoti un ļaunprātīgi plūc un pārdod, tad gan sodu piemēro.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl