Komentāri
Iniciatīvas LabieDarbi.lv paspārnē 5 gadu laikā realizēti vairāk nekā 250 projekti visā Latvijā
Foto: LETA

Pirms 5 gadiem A/S 4finance zīmola, nebanku kredītdeveja nozares līderis SMScredit.lv uzsāka labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv, lai palīdzētu mērķtiecīgiem, talantīgiem un drosmīgiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām realizēt vispārdrošākās idejas un piepildīt ilgi lolotus sapņus.

Kā norāda LabieDarbi.lv projektu vadītāja Jeļena Šļihta: ,,Lepojamies, ka 5 gadu laikā esam atbalstījuši 61 organizācijas un biedrības; 60 deju un koru kolektīvus; 53 bērnudārzus; 43 individuālos projektus un 39 sporta komandas, piešķirot vairāk nekā 1 322 000 EUR lielu finansiālu atbalstu. Tas viss ir veicinājis ne tikai mūsu valsts izaugsmi, bet arī arvien lielāku sabiedrības pārliecību, ka finansējums ne vienmēr ir šķērslis ceļā uz savu ideju realizēšanu ’’.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Realizēto projektu skaits ir iespaidīgs un aptver visu Latviju – Kurzemē tie ir 34 realizēti projekti, Zemgalē 17, Vidzemē un Rīgā 79, Latgalē 47 –, tomēr kā norāda LabieDarbi.lv vadītāja J. Šļihta ,,tas ir tikai brīnišķīgs sākums. Mēs esam gatavi strādāt vēl cītīgāk, lai mums izdotos sasniegt aizvien augstākas virsotnes, lai mūsu valsts kļūst vēl bagātāka ne vien ar jauniem vides objektiem, bet arī talantīgiem mūziķiem, dejotājiem, sportistiem un zinātniekiem, kuri liks Latvijas vārdam izskanēt pasaulē’’. Šo gadu laikā ir strādāts pie tā, lai LabieDarbi.lv nebūtu tikai projektu konkurss, kurā viss beidzas ar projekta realizēšanu. ,,Šī projektu konkursa ietvaros mums ir svarīgi izveidot draudzīgas attiecības ar ikvienu konkursa dalībnieku, motivēt tos noticēt saviem spēkiem un palīdzēt atklāt viņu slēptos talantus, stāsta J. Šļihta, savukārt konkursa dalībniekiem tas nav tikai konkurss, kurā iespējams saņemt finansējumu ,,tas ir vienotības un saliedētības veicināšanas pasākums, jaunu draugu, atbalstītāju un sadarbības partneru iegūšana, neatsverama pieredzes gūšana’’, papildina labdarības iniciatīvas vadītāja.

Par godu labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv jubilejai šā gada 6. jūnijā notiks arī Gada Balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā atskatīsies uz 5 gadu laikā paveikto. Ceremonijā par labu garastāvokli un gaišu atmosfēru rūpēsies pasākuma vadītājs Lauris Reiniks, grupa Musiqq’, dziedātāja Liene Greifāne, Arvīds Berķis (grupa Blitze) un daudzi citi Latvijā zināmi mākslinieki.

,,Šo 5 gadu laikā esam atbalstījuši vairāk kā 250 projektu realizāciju, un tas tikai pierāda to, cik mērķtiecīgi un idejām radoši cilvēki dzīvo mūsu valstī, kas bieži vien ir gatavi uz iespējamo un arī neiespējamo, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Šādi cilvēki veicina mūsu valsts attīstību un labklājību, tāpēc mēs turpināsim iesākto, lai kopīgiem spēkiem realizētu aizvien jaunus mērķtiecīgus projektus visā Latvijā,” norāda A/S 4finance izpilddirekors Toms Jurjevs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl