Arhīvs: informē par ugunsgrēku Rīgā, Merķeļa ielā

1 komentārs
Arhīvs: informē par ugunsgrēku Rīgā, Merķeļa ielā
DIĀNA

Trešdien, 28. aprīlī, plkst. 10.00 notika Iekšlietu ministrijas rīkota attālinātā prese konference par ugunsgrēku Rīgā, Merķeļa ielā, informēja Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Māris Zariņš.

Informāciju par notikumu sniedza Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes priekšnieks Jānis Grīnbergs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta priekšniece Liene Cipule un Valsts policijas priekšnieka vietnieks Andrejs Grišins.

Prese konferencē piedalījās arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens  (KPV LV).

VUGD sniegtā informācija mikroblogošanas vietnē “Twitter” liecina, ka šorīt, plkst. 04.43, tika saņemts izsaukums uz Merķeļa ielu Rīgā, kur dega sešstāvu ēkas augšējā stāva dzīvoklis un jumts. Glābšanas darbiem tika piesaistīti papildus VUGD un citu operatīvo dienestu resursi.

Ugunsgrēkā gājuši bojā astoņi cilvēki, kā arī deviņi cietuši cilvēki nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, bet 24 cilvēki – evakuēti, tostarp pieci nogādāti slimnīcā smagā stāvoklī, bezsamaņā.

Dzēšanas darbos bija iesaistīti 53 ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 08.03 ugunsgrēks tika lokalizēts. Tā degšanas platība ugunsgrēka lokalizācijas brīdī bija 250 kvadrātmetru.

Lasi vairāk: 

1 komentārs