Informācija rīdziniekiem: piektdien Daugavas labā krasta iedzīvotājiem nebūs karstā ūdens

0 Komentāru
Informācija rīdziniekiem: piektdien Daugavas labā krasta iedzīvotājiem nebūs karstā ūdens
F64

Piektdien, 8. jūnijā, siltumenerģijas lietotāji Vecrīgā, Rīgas centrā, Ķengaragā, Dārzciemā, Dreiliņos, Pļavniekos, Purvciemā, Mežciemā, Teikā, Juglā, Čiekurkalnā, Sarkandaugavā un Mežaparkā nesaņems karsto ūdeni, informē AS “Rīgas siltums.”

Ūdens piegādes traucējumi saistīti ar siltumtīklu hidraulisko pārbaudi, kura nepieciešama, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

Uzņēmums lūdz ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no “Rīgas siltums” siltumtīkliem un atgādina, ka pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem plus 45 grādiem, līdz ar to daļai siltumenerģijas lietotāju karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau ceturtdien, 7. jūnijā.

Uzņēmums lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

0 Komentāru