Komentāri
Informācija autovadītājiem! Šodien uz visu dienu tiks slēgts Ventspils šosejas posms Jūrmalā
Šoseja pēc lietus automašīnas spogulī. (Edijs Pālens / LETA)

Otrdien, 6. jūnijā, uz visu dienu tiks slēgts Ventspils šosejas posms Jūrmalā.

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka satiksme tiks slēgta no Lielupes tilta līdz degvielas uzpildes stacijai “Statoil”. Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa apbraucamo ceļu, kur būs ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atkarībā no laikapstākļiem, iespējams, posms satiksmei paliks slēgts arī trešdien, 7. jūnijā. Uz Ventspils šosejas šobrīd darbi rit septiņos dažādos posmos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl