KNAB veicis kratīšanu Inčukalna domē; tās vadītājs esot aizmucis

Komentāri
KNAB veicis kratīšanu Inčukalna domē; tās vadītājs esot aizmucis
Foto: LETA

Otrdien, 1. novembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veicis kratīšanu Inčukalna novada domē, liecina Skaties.lv rīcībā esoša neoficiāla informācija.

Priekšnieks Aivars Nalivaiko esot paguvis aizmukt pa sētas durvīm, taču KNAB aizvedis līdzi dokumentus un datorus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv sazinājās ar KNAB, bet patlaban birojs informāciju nedz apstiprina, nedz noliedz. Tajā pašā laikā domes sabiedrisko attiecību pārstāve Agnese Liepiņa telefonsarunā ar Skaties.lv šo faktu apstiprināja.

Viņa norādīja, ka KNAB izņēmis dokumentus par bērnudārza Minka ēdināšanas iestādes korpusa izbūvi, kā arī par Atpūtas ielas asfaltēšanas darbiem.

Pēc telefonsarunas ar Inčukalna novada domes opozīcijas deputātu Ivo Bernātu bija noprotams, ka viņš ir dzirdējis par kratīšanu, tomēr, kā norāda amatpersona, sīkākas informācijas viņam par to nav.
Pēc Bernāta ieteikuma Skaties.lv sazinājās arī ar bijušo Inčukalna domes priekšsēdētāju Arvīdu Blauu, kurš nevēlējās komentēt jautājumu un izskanējušo informāciju nodēvēja par baumām “viena tante teica” līmenī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl