Komentāri

Valsts ieņēmumu dienestu vairs nevada Ināra Pētersone, taču izskanējusi versija, ka viņa varētu turpināt darbu valsts sektorā. Mēs šajā rītā skaidrojām Latvijas iedzīvotāju viedokli par to, kādā darbā viņi vēlētos redzēt VID bijušo vadītāju.

TNS veiktā aptauja rāda, ka ceturtā daļa iedzīvotāju uzskata, ka Inārai Pētersonei turpmāk būtu jāturpina strādāt privātajā sektorā, norobežojoties no valsts sektora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 16% domā, ka viņai būtu jāturpina strādāt valsts sektorā. Desmitā daļa vēlas redzēt VID bijušo vadītāju gan privātajā sektorā, gan arī sniedzot konsultācijas valsts sektorā, bet 50% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi.

Ja runā par to, vai sabiedrība tic, ka nākamais VID vadītājs tiks atrasts tuvāko trīs mēnešu laikā, tad vairāk nek­ā puse aptaujāto tam tiešām tic, 28% iedzīvotāju tam netic, bet 12% nav nostājas šajā jautājumā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl