1 komentārs

LNT turpina stāstīt 20 stāstus no sirds, un ir kārta cilvēkam, pateicoties kuram, viens no Latvijas lepnumiem – Rundāles pils – ir atguvusi savu spozmi.

Rundāles pils no jauna uzmirdzēja pērn, kad tika pabeigta 50 gadus ilgusī restaurācija. Pils direktors Imants Lancmanis visu šo gadu laikā ik dienas ir bijis klāt visām pārmaiņām un jaunu eksponātu meklējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lancmaņa un pils īpašās attiecības sākušās vairāk nekā pirms 50 gadiem, kad viņš kā mākslas students pirmoreiz palicis pa nakti Rundālē. Tieši viņš bijis viens no tiem, kas visu šo gadu laikā palīdzējis piešķirt vēsturiskajai ēkai to šarmu, kādu tā ir pelnījusi, un nekas nesilda direktora sirdi tā, kā fakts, ka pat pēc kārtējās ekskursijas beigām apmeklētāji joprojām pēta un apbrīno skaistās celtnes vēsturi.

Skaties video:

Skaties pilno interviju:

TOP komentāri

 • Egons Pičners /EgA/
  0 0 0

  Egons Pičners /EgA/

  Tas ceļš, ko Imants gājis nav viegls. Un es noliecu galvu Cilvēka priekšā, kurš savu sapni ir spējis uzbūvēt. Būšu patiess, daudz esmu dzirdējis par pārestībām ko piedzīvojuši darbinieki (neņemos spriest kuram ir taisnība - Imanta viedokļa tur nav). Bet... kur mežu cērt...
  Manā šķirklī jā/nē piešķiru Imantam Dziesminieka titulu - ar lielo "D"! Tā pils ir VARENA dziesma. Un komponistam jātiek slavētam.
  EgA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl