Imantas pedofilam piespriež 25 gadus cietumā

0 Komentāru
Imantas pedofilam piespriež 25 gadus cietumā
LETA

Par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm apsūdzētajam tā dēvētajam Imantas pedofilam – Naurim Pikšteinam – tiesa trešdien, 22.jūnijā, piespriedusi 25 gadu cietumsodu.

Prokurors bija prasījis piespriest 20 gadu cietumsodu. Lieta trešdien tika skatīta slēgtā sēdē, un 20 gadus vecais vīrietis savu vainu atzina un pastrādāto nožēloja.

Policija iepriekš norādījusi, ka lietā kā cietušās figurē septiņas mazgadīgas meitenes. Ekspertīzes slēdziens liecina, ka vīrietis ir atzīts par pieskaitāmu un apzinājies savu rīcību.

Imantas pedofilu policija aizturēja pagājušā gada augustā. Iepriekš ilgstoši to neizdevās izdarīt par spīti tam, ka policija plašu meklēšanu veica jau kopš 2014.gada pavasara. Šajā laikā Imantas mikrorajonā notika vairāki seksuāli uzbrukumi meitenēm. Noziegumus vienoja tas, ka tie tika pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Pagājušā gada pavasarī par Imantas pedofilu dēvētā persona tika aizturēta par sīku zādzību no lielveikala, tomēr atbrīvota. Puisim bija paņemts DNS paraugs un pēc tā izdevās noteikt, ka tieši viņš pastrādājis baisos noziegumus.

Video

0 Komentāru