Ilmārs Poikāns jeb Neo lūdzis Valsts prezidentam apžēlošanu

11 komentāri
Ilmārs Poikāns jeb Neo lūdzis Valsts prezidentam apžēlošanu
Ieva Lūka / LETA

Finanšu krīzes gados tika publiskoti dati par amatpersonu algām, kuras no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) datubāzes “izgaismojās” ar datorspeciālista Ilmāra Poikāna jeb Neo gādību. Tagad jaunumi šajā sakarā.

Proti, tiesa viņu sākotnēji attaisnoja, bet augstākā instance spriedumu vēlāk mainīja. Beigu beigās spēkā palika spriedums par 60 stundām piespiedu darba. Juridiski tas noformulēts kā sods par ziņu, kas ir komercnoslēpums, neatļautu iegūšanu.

Poikāns jab Neo tagad lūdzis Valsts prezidentam Raimondam Vējonim apžēlošanu, lai viņu atbrīvotu viņu no soda izciešanas un dzēstu sodāmību.

Poikāns sola, – ja prezidents viņu neapžēlos, viņš dosies taisnību meklēt Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

TOP komentāri

 • Inese Ramute
  +2 +2 0

  Inese Ramute

  Viņam nekur nav jābrauc.Viņš izdariija to,kas bija jādara.Es ceru,kā prezidents izmantos iespēju,pieņem saprātīgu lēmumu. Un līdzekļi Poikānam,lai nomaksātu tiesas izdevumus ir tāpeec,kā viņš ir labs speciālists, nevis luuzers,kas aprej katru,kam 100.eiro kabatā.
 • Sarma Blumberga
  +2 +2 0

  Sarma Blumberga

  Cik tālu jānoved cilvēks,ka viņam būtu jāataisno sava rīcība,ka devis valsts iedzīvotājiem pareizo informāciju ,kā tiek izagta,izsaimniekota valsts nauda,cietumā būtu jāatrodas visiem izadzējiem,un būtu jālūdz tautai piedošanu.Un kauns par tiem cilvēkiem kuri notiesā nevainīgus,un zagļi,kā darbojas,tā ari darbojas,viņus ne tiesā,ne ķer dzīvo uz urā.un vēl brīnās,ka mūsu tiesu sistēma ir galīgi nekam nederīga,pakārtota tikai blēžiem.
 • Dainis Smelters
  +2 +2 0

  Dainis Smelters

  tā nelūdz, puikiņam misējās, tas bija ultimāts,😛😛 POIKĀNAM MĀLI !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl