Ilmārs Krūms atcelts no “Trasta komercbankas” maksātnespējas administratora amata

1 komentārs

Apcietinātais “Trasta komercbankas” maksātnespējas administrators Ilmārs Krūms pirmdien, 19. jūnijā, no amata ir atbrīvots, viņa vietā iecelts Armands Rasa.

Ar lūgumu Krūmu atstādināt Vidzemes priekšpilsētas tiesā bija vērsusies Finanšu un kapitāla tirgus komisija vēl pirms viņa apcietināšanas, taču lēmums līdz šim brīdim nebija pieņemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimā pat grozīja likumu, kas lika šķēršļus banku uzrauga izraudzītā Krūma pēcteča –  Armanda Rasas – iecelšanai ienesīgajā amatā. Taču prezidents grozījumus neizsludināja.

Jau ziņots, ka mēneša sākumā Krūms un vēl divi maksātnespējas administratori – Māris Sprūds un Nauris Durevskis – tika apcietināti. Izmeklētāji uzskata, ka viņi “Trasta komercbankas” likvidācijā pieļāvuši likumpārkāpumus.

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi tiesai pieteikumus par viņu atcelšanu arī no citiem maksātnespējas procesiem – kopumā 46.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl