Ilmārs Krūms atcelts no “Trasta komercbankas” maksātnespējas administratora amata

1 komentārs

Apcietinātais “Trasta komercbankas” maksātnespējas administrators Ilmārs Krūms pirmdien, 19. jūnijā, no amata ir atbrīvots, viņa vietā iecelts Armands Rasa.

Ar lūgumu Krūmu atstādināt Vidzemes priekšpilsētas tiesā bija vērsusies Finanšu un kapitāla tirgus komisija vēl pirms viņa apcietināšanas, taču lēmums līdz šim brīdim nebija pieņemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimā pat grozīja likumu, kas lika šķēršļus banku uzrauga izraudzītā Krūma pēcteča –  Armanda Rasas – iecelšanai ienesīgajā amatā. Taču prezidents grozījumus neizsludināja.

Jau ziņots, ka mēneša sākumā Krūms un vēl divi maksātnespējas administratori – Māris Sprūds un Nauris Durevskis – tika apcietināti. Izmeklētāji uzskata, ka viņi “Trasta komercbankas” likvidācijā pieļāvuši likumpārkāpumus.

Maksātnespējas administrācija nosūtījusi tiesai pieteikumus par viņu atcelšanu arī no citiem maksātnespējas procesiem – kopumā 46.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 45

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl