Komentāri

No trešdienas, 18. aprīļa, dizaina gardēžiem būs iespēja ielūkoties Latvijas labākajos dizaina darbos, kas noskaidroti “Latvijas Dizaina gada balvas 2018” konkursā.

Šogad dizaina gada balvas galvenais vēstījums bija “Dizains savieno”, lai vērstu uzmanību uz starpnozaru sadarbību. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ir apkopoti 20 finālisti, kuru darbus atlasīja īpaša žūrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labs dizains ir tāds, ko mēs lietojam, un tas mums netraucē. Kad kādai iestādei ir slikta mājaslapa, mēs dusmojamies, ka nevar nonākt līdz vajadzīgajai informācijai. Ja mājaslapa ir laba, mēs vienkārši priecājamies. Mūsdienās dizains palīdz cilvēkam,” LNT raidījuma “900 sekundes” pastāstīja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja Inese Baranovska.

Skatītāji varēs arī nobalsot par sev tīkamāko dizaina risinājumu. Turklāt līdz pat izstādes noslēgumam 20. maijā notiks arī diskusijas, dizaina pastaigas gida pavadībā un darbnīcas.

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 12. aprīlī, svinīgā ceremonijā godināti labākie Latvijas dizaineri.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl