Komentāri

No trešdienas, 18. aprīļa, dizaina gardēžiem būs iespēja ielūkoties Latvijas labākajos dizaina darbos, kas noskaidroti “Latvijas Dizaina gada balvas 2018” konkursā.

Šogad dizaina gada balvas galvenais vēstījums bija “Dizains savieno”, lai vērstu uzmanību uz starpnozaru sadarbību. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ir apkopoti 20 finālisti, kuru darbus atlasīja īpaša žūrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labs dizains ir tāds, ko mēs lietojam, un tas mums netraucē. Kad kādai iestādei ir slikta mājaslapa, mēs dusmojamies, ka nevar nonākt līdz vajadzīgajai informācijai. Ja mājaslapa ir laba, mēs vienkārši priecājamies. Mūsdienās dizains palīdz cilvēkam,” LNT raidījuma “900 sekundes” pastāstīja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja Inese Baranovska.

Skatītāji varēs arī nobalsot par sev tīkamāko dizaina risinājumu. Turklāt līdz pat izstādes noslēgumam 20. maijā notiks arī diskusijas, dizaina pastaigas gida pavadībā un darbnīcas.

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 12. aprīlī, svinīgā ceremonijā godināti labākie Latvijas dizaineri.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl