Ikšķiliešus nesatrauc mežacūkas, bet gan Rīgas domes rīcība

2 komentāri

Ikšķiles iedzīvotāji tikai pasmaida par to, ka viņu pilsētas pievārtē klejo mežacūkas, taču vietējās pašvaldības vadība nav mierā ar Rīgas domes rīcību – nesaskaņot šo zvēru pārvešanu ar viņiem.

Uzrunātos Ikšķiles iedzīvotājus gan meža cūku klātbūtne īpaši nesatrauc. Taču viņus neapmierina Rīgas pašvaldības rīcība – savu problēmu uzveļot kaimiņu novadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai ierobežotu turpmāku mežacūku deportāciju uz Ikšķiles apkaimes mežiem, novada pašvaldības izpilddirektors Guntars Kurmis ieradās Rīgas domē. Pašvaldības izveidotajā medību koordinācijas komisijas sēdē Kurmis skaidroja, ka nekad iepriekš iedzīvotāji nav sūdzējušies par meža cūku klātbūtni, bet pēc Rīgas zvēru pārvietošanas sūdzības nākot lavīnveidīgi.

Sēdē atklājās, ka arī vietējiem medniekiem pagaidām rokas sasietas. Ne visi zemju īpašnieki ir ar mieru, ka viņu īpašumā atskan šāvieni. Turklāt jāievēro arī visi drošības pasākumi.

Uzklausot ikšķiliešu sūdzības, Rīgas rātskungi apņēmās noķertās deportēt mazākos bariņos, nodrošinot tām sākotnēju piebarošanu, lai tās uzreiz neskrietu dārzos. Papildus tam Valsts meža dienests pēc mednieku pieprasījuma izdos atļaujas mežacūku medīšanai. Turpmāk arī iecerēts zvēru izlaišanas vietu, laiku un skaitu saskaņot ar Ikšķiles novada pašvaldību.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

  • Nils
  • Mārīte
    +1 +1 0

    Mārīte

    Un atkal krievi ar savu visatļautību izceļas visā krāšņumā . Un šāda frakcija ,, Saskaņa ,, vēl cīnās par visas Latvijas valdīšanu , -- Jautājums , uz ko tad viņi būs gatavi , kaut gan Rīga jau šodien ir Krievijas guberņas priekšpilsēta un likumsakarīgi jābūt visam krievu stilā

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl