Ikšķiliešus nesatrauc mežacūkas, bet gan Rīgas domes rīcība

2 komentāri

Ikšķiles iedzīvotāji tikai pasmaida par to, ka viņu pilsētas pievārtē klejo mežacūkas, taču vietējās pašvaldības vadība nav mierā ar Rīgas domes rīcību – nesaskaņot šo zvēru pārvešanu ar viņiem.

Uzrunātos Ikšķiles iedzīvotājus gan meža cūku klātbūtne īpaši nesatrauc. Taču viņus neapmierina Rīgas pašvaldības rīcība – savu problēmu uzveļot kaimiņu novadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai ierobežotu turpmāku mežacūku deportāciju uz Ikšķiles apkaimes mežiem, novada pašvaldības izpilddirektors Guntars Kurmis ieradās Rīgas domē. Pašvaldības izveidotajā medību koordinācijas komisijas sēdē Kurmis skaidroja, ka nekad iepriekš iedzīvotāji nav sūdzējušies par meža cūku klātbūtni, bet pēc Rīgas zvēru pārvietošanas sūdzības nākot lavīnveidīgi.

Sēdē atklājās, ka arī vietējiem medniekiem pagaidām rokas sasietas. Ne visi zemju īpašnieki ir ar mieru, ka viņu īpašumā atskan šāvieni. Turklāt jāievēro arī visi drošības pasākumi.

Uzklausot ikšķiliešu sūdzības, Rīgas rātskungi apņēmās noķertās deportēt mazākos bariņos, nodrošinot tām sākotnēju piebarošanu, lai tās uzreiz neskrietu dārzos. Papildus tam Valsts meža dienests pēc mednieku pieprasījuma izdos atļaujas mežacūku medīšanai. Turpmāk arī iecerēts zvēru izlaišanas vietu, laiku un skaitu saskaņot ar Ikšķiles novada pašvaldību.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

  • Nils
  • Mārīte
    +1 +1 0

    Mārīte

    Un atkal krievi ar savu visatļautību izceļas visā krāšņumā . Un šāda frakcija ,, Saskaņa ,, vēl cīnās par visas Latvijas valdīšanu , -- Jautājums , uz ko tad viņi būs gatavi , kaut gan Rīga jau šodien ir Krievijas guberņas priekšpilsēta un likumsakarīgi jābūt visam krievu stilā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl