“Ikea” pārstāvji izziņo jaunā Pierīgas veikala atvēršanas detaļas un atklāšanas mēnesi

6 komentāri
“Ikea” pārstāvji izziņo jaunā Pierīgas veikala atvēršanas detaļas un atklāšanas mēnesi

“Ikea” veikalu Pierīgā, Stopiņu novadā, plānots atvērt 2018. gada augustā, – tā otrdien, 31. janvārī, pavēstīja “Ikea” pārstāvji. Celtniecība sāksies šogad maijā.

Katru dienu simtiem Latvijas iedzīvotāju iepērkas Viļņā un vaicā, kad tāds tiks atvērts Latvijā. Tas parāda, ka Latvijas patērētāji šim veikalam ir gatavi, sacīja “Ikea” pārstāvis.

Foto: IKEA plāni Rīgā

“Ikea” atradīsies Juglas ielas un Biķernieku ielas krustojumā, apmēram astoņus kilometrus no pilsētas centra. Tiek plānots, ka “Ikea” Latvijā nodrošinās 400 darbavietas.

Rīgas mērs Nils Ušakovs solīja, ka Rīgas dome savedīs kārtībā infrastruktūru pie veikala, “kas tā tik un tā būtu nepieciešama”. Patreiz plānots parakstīt Rīgas domes apņemšanos par konkrētu ceļa elementu būvi. “Slikti tas noteikti nav, patērētājam, pircējam noteikti ir paveicies,” sacīja Ušakovs, komentējot “Ikea” ienākšanu.

Foto: IKEA Marokā un Stokholmā

Video: LNT Ziņas 20:00

TOP komentāri

 • guls
 • as
  +1 +1 0

  as

  Neviens galdnieks nevar sacensties ar Rūpnieciskajām mēbelēm, tagad lētās mēbeles katru dienu entajām fūrēm dzen no Polijas, par to lēto mēbeļu cenu pat nevar nopirkt kvalitatīvus materiālus, kur nu vēl kaut ko individuāli izgatavot. Galdnieki ir domāti, lai izgatavotu mēbeles bagātiem cilvēkiem, kuri grib to ko nevar nopirkt veikalos un lai tas ideāli iederētos. IKEA būs vidusšķirai, jo viņu mēbeles nav lētākas par poļu širpotrebu lētāko.
 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Pirmkārt, jātiek iekšā tajā monstrā. Otkārt- sava produkcija būs jāpārdod pa lēto. Un nevajag stāstīt, ka tur viss būs lēts, bet mūsu veikalos viss dārgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl