1 komentārs

Zviedrijas mēbeļu tirgotāja IKEA ienākšana Latvijā virzās uz priekšu, un patlaban izskatās, ka tas arī patiešām notiks, kā jau ir iepriekš izskanējis – raidījumā 900 sekundes apstiprināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadītājs Andris Ozols.

Viņš gan piebilda, ka aizvien ir virkne ar darāmajiem darbiem, taču “zemes īpašnieki var izmantot šo situāciju, lai spekulētu ar zemes cenu”. “Negribu ar apsteidzi sasolīt jaunas darbavietas, taču man šķiet, ka šis projekts notiks,” sacīja LIAA vadītājs. Viņš piebilda, ka infrastruktūras izbūvē būtu jāiesaistās arī pašvaldībai.

Runas par IKEA veikala būvi arī Latvijā cirkulē jau vairākus gadus, taču šā gada septembrī tās apstiprināja LIAA vadība. Tāpat iepriekš medijos izskanējis, ka IKEA, visticamāk, varētu tikt atvērts Stopiņu novadā, un tas varētu notikti aptuveni tuvāko divu gadu laikā. To arī  tagad apstiprināja Ozols.

Patlaban Baltijas valstīs pagaidām ir tikai viens IKEA lielveikals – 2013. gadā to atklāja Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Foto

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Dāņu cūkaudzētajiem ar radītajām smakām, bišu indētājiem,kaut kādiem fondiem, kas audzē ziemelu kokvilnu un brikšņus-laipni lūdzam, ņemiet, cik gribat,tagad izdevīgs veikals rada problēmas...loģika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl