Komentāri

Lai izceltu, cik Latvijā varam būt radoši, parādītu šeit tapušās progresīvās idejas, talantus, jau septīto gadu notiek Radošās darbības nedēļa “radi!2017”. Tajā visā Latvijā norisinās dažādas diskusijas, semināri, darbnīcas, domnīcas, konferences un cita veida kopā domāšana un radīšana. 

“radi! 2017” nedēļas koordinatore Līva Stūrmane sarunā ar “900 sekundēm” pauž uzskatu, ka Latvijas iedzīvotāji ir vieni no radošākajiem, ar kādiem viņai nācies saskarties un mēs dzīvojam ļoti radošā vidē. Šādi pasākumi dod cilvēkiem platformu un iespēju realizēt savas radošās aktivitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija nav diez ko bagāta valsts un ikdienā iedzīvotājiem nākas sastapties ar virkni dažādām grūtībām. “radi! 2017” koordinatore piekrīt, ka sarežģītie apstākļi arī ir viens no izdomu veicinošiem faktoriem.

Intervija ar Līvu Stūrmani

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl