Komentāri

Lai izceltu, cik Latvijā varam būt radoši, parādītu šeit tapušās progresīvās idejas, talantus, jau septīto gadu notiek Radošās darbības nedēļa “radi!2017”. Tajā visā Latvijā norisinās dažādas diskusijas, semināri, darbnīcas, domnīcas, konferences un cita veida kopā domāšana un radīšana. 

“radi! 2017” nedēļas koordinatore Līva Stūrmane sarunā ar “900 sekundēm” pauž uzskatu, ka Latvijas iedzīvotāji ir vieni no radošākajiem, ar kādiem viņai nācies saskarties un mēs dzīvojam ļoti radošā vidē. Šādi pasākumi dod cilvēkiem platformu un iespēju realizēt savas radošās aktivitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija nav diez ko bagāta valsts un ikdienā iedzīvotājiem nākas sastapties ar virkni dažādām grūtībām. “radi! 2017” koordinatore piekrīt, ka sarežģītie apstākļi arī ir viens no izdomu veicinošiem faktoriem.

Intervija ar Līvu Stūrmani

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl