1 komentārs

Ik gadu no vecākiem neatkarīgu iemeslu dēļ pārtrūkst katra septītā grūtniecība, bet vietu, kur šādi zaudētos tā dēvētos zvaigžņu bērnus apglabāt vai tikai pieminēt, Latvijā trūkst. Tādēļ uzsākta ziedojumu vākšana jauna dvēseļu dārza izveidei pie Torņakalna baznīcas Pārdaugavā.

Šobrīd Latvijā jau pastāv tikai viens dvēseļu dārzs – katoļu baznīcā pie Paula Stradiņa slimnīcas. Dažos gados, kopš tas izveidots, tur apglabāti jau 1700 Zvaigžņu bērni. Kopā Latvijā gadā šādu bērnu ir aptuveni 3200.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ nepieciešama vēl viena vieta, kur vecākiem pieminēt priekšlaikus zaudētos bērnus.

Dvēseļu dārza idejas autori iecerējuši tādu veidot pie luterāņu baznīcas Torņakalnā. Ziedojumu vākšanu dārza izveidei atklāja Līga Meņģelsone, kura pati ir zvaigžņu bērna māte.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl