1 komentārs

Ik gadu no vecākiem neatkarīgu iemeslu dēļ pārtrūkst katra septītā grūtniecība, bet vietu, kur šādi zaudētos tā dēvētos zvaigžņu bērnus apglabāt vai tikai pieminēt, Latvijā trūkst. Tādēļ uzsākta ziedojumu vākšana jauna dvēseļu dārza izveidei pie Torņakalna baznīcas Pārdaugavā.

Šobrīd Latvijā jau pastāv tikai viens dvēseļu dārzs – katoļu baznīcā pie Paula Stradiņa slimnīcas. Dažos gados, kopš tas izveidots, tur apglabāti jau 1700 Zvaigžņu bērni. Kopā Latvijā gadā šādu bērnu ir aptuveni 3200.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ nepieciešama vēl viena vieta, kur vecākiem pieminēt priekšlaikus zaudētos bērnus.

Dvēseļu dārza idejas autori iecerējuši tādu veidot pie luterāņu baznīcas Torņakalnā. Ziedojumu vākšanu dārza izveidei atklāja Līga Meņģelsone, kura pati ir zvaigžņu bērna māte.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl