Komentāri

Igaunijas politika un sistemātiskā pieeja radījusi tādus apstākļus, ka jau ar šo gadu Igaunija var skaidri un gaiši pateikt – no valsts cilvēki izbrauc mazāk nekā iebrauc, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Igauņi ir atrisinājuši problēmu, kas Latvijā vēl jārisina – lai valsts nepārtraukti nenoplicina savu cilvēkresursu kapitālu, kas ir pats svarīgākais, pauda Baldzēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, Igaunijā ir stratēģija – ik gadu palielināt minimālo algu par 40 eiro. “Darba devēji to zina laikus, nevis – pēkšņi rudenī tiek pateikts, ka 1. janvārī palielinās minimālo algu,” sacīja Baldzēns. Tāpat ik gadu kaimiņvalstī tiek palielināts neapliekamais minimums. “Mums vidējām algām būs neapliekamais minimums 65 eiro gadā, igauņiem – 180, nemaz nerunājot par nodokļu likmēm un tamlīdzīgi,” viņš norādīja.

Foto: Igaunija

Video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl