Komentāri

Igaunijas politika un sistemātiskā pieeja radījusi tādus apstākļus, ka jau ar šo gadu Igaunija var skaidri un gaiši pateikt – no valsts cilvēki izbrauc mazāk nekā iebrauc, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Igauņi ir atrisinājuši problēmu, kas Latvijā vēl jārisina – lai valsts nepārtraukti nenoplicina savu cilvēkresursu kapitālu, kas ir pats svarīgākais, pauda Baldzēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, Igaunijā ir stratēģija – ik gadu palielināt minimālo algu par 40 eiro. “Darba devēji to zina laikus, nevis – pēkšņi rudenī tiek pateikts, ka 1. janvārī palielinās minimālo algu,” sacīja Baldzēns. Tāpat ik gadu kaimiņvalstī tiek palielināts neapliekamais minimums. “Mums vidējām algām būs neapliekamais minimums 65 eiro gadā, igauņiem – 180, nemaz nerunājot par nodokļu likmēm un tamlīdzīgi,” viņš norādīja.

Foto: Igaunija

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl