Komentāri

Igaunijas politika un sistemātiskā pieeja radījusi tādus apstākļus, ka jau ar šo gadu Igaunija var skaidri un gaiši pateikt – no valsts cilvēki izbrauc mazāk nekā iebrauc, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Igauņi ir atrisinājuši problēmu, kas Latvijā vēl jārisina – lai valsts nepārtraukti nenoplicina savu cilvēkresursu kapitālu, kas ir pats svarīgākais, pauda Baldzēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, Igaunijā ir stratēģija – ik gadu palielināt minimālo algu par 40 eiro. “Darba devēji to zina laikus, nevis – pēkšņi rudenī tiek pateikts, ka 1. janvārī palielinās minimālo algu,” sacīja Baldzēns. Tāpat ik gadu kaimiņvalstī tiek palielināts neapliekamais minimums. “Mums vidējām algām būs neapliekamais minimums 65 eiro gadā, igauņiem – 180, nemaz nerunājot par nodokļu likmēm un tamlīdzīgi,” viņš norādīja.

Foto: Igaunija

Video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl