Komentāri

Igaunijas politika un sistemātiskā pieeja radījusi tādus apstākļus, ka jau ar šo gadu Igaunija var skaidri un gaiši pateikt – no valsts cilvēki izbrauc mazāk nekā iebrauc, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Igauņi ir atrisinājuši problēmu, kas Latvijā vēl jārisina – lai valsts nepārtraukti nenoplicina savu cilvēkresursu kapitālu, kas ir pats svarīgākais, pauda Baldzēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, Igaunijā ir stratēģija – ik gadu palielināt minimālo algu par 40 eiro. “Darba devēji to zina laikus, nevis – pēkšņi rudenī tiek pateikts, ka 1. janvārī palielinās minimālo algu,” sacīja Baldzēns. Tāpat ik gadu kaimiņvalstī tiek palielināts neapliekamais minimums. “Mums vidējām algām būs neapliekamais minimums 65 eiro gadā, igauņiem – 180, nemaz nerunājot par nodokļu likmēm un tamlīdzīgi,” viņš norādīja.

Foto: Igaunija

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl