6 komentāri

Gaidot sirsnīgo labdarības akciju Eņģeļi pār Latviju, ikviens – mazs vai liels – tiek aicināts uzrakstīt savu īpašo stāstu jeb pasaku par eņģeļiem! Kas radīja eņģeli, kur tas mājo un kādus darbus veic? Ņemiet talkā mammu, tēti, draugus, klasesbiedrus un citus domubiedrus – kopīgi lieciet lietā savu radošo iztēli un atklājiet to pasakā! Iespējams, tieši Jūsu pasaku ierunās Lauris Reiniks, Kristaps Rasims, Velta Skurstene vai kāda cita Latvijā zināma un iemīļota personība, un to dzirdēs visa Latvija!

Kopš neatminamiem laikiem, cauri gadu simtiem un tūkstošiem, cilvēki ir sacerējuši un stāstījuši, un no paaudzes paaudzē nodevuši pasakas, kurās ne vien dzirkstī sirsnīgs humors vai atklājas skaudra dzīves patiesība, bet arī uzjundī patiesa aizkustinājuma izjūtas. Nav noslēpums, ka pasakas ir cieņā jebkurā vecumā, tās satuvina, un ir fantāziju un emociju piepildīts piedzīvojums pasaulē! Ļaujieties šai burvībai, radot paši savējo pasaku par eņģeļiem, turklāt mērķis ir ļoti cēls – sūtīt labas, sirsnīgas un cerību pilnas domas šā gada Eņģeļi pār Latviju bērniņiem, kuru lielākais sapnis ir būt veseliem!

Lai eņģeļu pasakas un mūsu sirds siltums dod spēku un cerību uz bērniņu atveseļošanos!

Iesūti savu pasaku

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl