7 komentāri
Iespējams, no Jūrmalas aizies ne vien Jaunais vilnis, bet arī KVN un Comedy Club
Foto: LETA

Iespējams, ka pēc Maskavas vadošo politiķu rīkojuma Jūrmalā savus pasākumus vairs nevar rīkot konkurss Jaunais vilnis, KVN, kā arī humoršovs Comedy Club, šodien vēsta Krievijas laikraksts Vesti.

Laikraksts atsaucoties uz neoficiālu informāciju no Jūrmalas domes, vēsta, ka šāds lēmums pieņemts Maskavā ļoti augstā līmenī un tam, pat ja domā savādāk, ir jāpakļaujas Igoram Krutojam, Aleksandram Masļakovam un Garikam Martirosjanam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka Jūrmala nākamā gadā zaudē plašu izklaides programmu ar pasākumiem, ko būtu rīkojuši minētie Krievijas mākslinieki. Laikraksts pieļauj, ka pašvaldībai tas varēt radīt zaudējumus vairāku miljonu eiro apmērā, kā arī apraks vēlmi Krievijas bagātākajiem iedzīvotājiem iegādāties sev īpašumus, tādējādi graujot termiņuzturēšanās atļauju programmu.

Tāpat laikraksta aptaujātie Jūrmalas viesnīcu un restorānu pārstāvji norādījuši, ka tā ir ļoti bēdīga situācija, jo parasti uz šiem pasākumiem viņi esot nopelnījuši 95% no gada ienākumiem.

Piemēram, divi viesnīcu un restorānu pārstāvji esot norādījuši, ka tikšot slēgta viesnīca un restorāns, kā arī darba atlaisti darbinieki.

TOP komentāri

 • Patiesība
  0 0 0

  Patiesība

  Tagad to pasniedzam kā cietēji un zaudētāji.
  Labāk atceramies, kā paši pagājušo gadu radījām apstākļus tam visam, kas patreiz notiek. Dabūjām ko gribējām. Nozāģējām zaru, uz kura paši sēžam.
  Un tas latvietim ir raksturīgi......pašam sevi iznīcināt.......varena tauta.....skumji.
 • Sveta
 • Fiksais..
  0 0 0

  Fiksais..

  Ārprāts ,ko nu darīsim....Un tā veicīgāk lai lasās atpakaļ neatskatoties....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl