Komentāri

Pamatīgās lietavas pamatīgi appludinājušas Ķekavas mazdārziņus, un vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka pie tā vainojama nepārdomāta apbūve kaimiņa sētā, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Mazdārziņu iemītnieki, no kuriem daudziem īpašumi Ķekavas mazdārziņu teritorijā pieder jau vairākus gadu desmitus, norāda, ka šādi plūdi nav pieredzēti nekad. Viņu versija ir – kaimiņš pirms dažiem gadiem aizbēris ciet kādu svarīgu notekgrāvi, tā vietā izbūvējot, acīmredzot nepietiekami jaudīgas caurules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, cauruļu izbūvēšana un grāvja aizbēršana vēl 2007. gadā saskaņota ar Ķekavas novada pašvaldību, skaidro uzrunātais kaimiņš, kurš savu vainu mazdārziņu plūdos nesaskata.

Plašāk par situāciju Ķekavas novada mazdārziņos, kā arī pašvaldības skaidrojumu uzziniet, skatoties “Bez Tabu” sižetu augstāk!

 

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl