Ieslodzījuma vietu pārvaldi turpinās vadīt Ilona Spure

Komentāri

Ieslodzījuma vietu pārvaldi arī turpmāk vadīs Ilona Spure. Valdība šodien Spuri apstiprināja uz vēl vienu piecu gadu amata termiņu.

Kā iepriekš atzina tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, tas darīts, lai arī turpmāk nodrošinātu Ieslodzījuma vietu pārvaldes uzdevumu efektīvu un pienācīgu izpildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilona Spure “LNT Ziņām” atzina, ka jūtas gandarīta par iespēju turpināt iesāktos darbus.

Ilona Spure
Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece

Ieslodzījuma vietu sistēma šobrīd ļoti aktīvi strādā pie sodu efektivitātes, lai sabiedrība varētu justies vēl drošāk, mūsdienīgi izpildot brīvības atņemšanas sodu. Protams, mēs ļoti cera,m un ticam uz iespēju īstenot jauno projektu, kas ir jaunā Liepājas cietuma būvniecības projekts, gatavojoties šobrīd saturiski gan strādājot pie jauna Kriminālsoda izpildes likumprojekta, gan pie šī soda satura pilnveides.

Ilona Spure Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece ir kopš 2013. gada jūlija.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl