Ieslodzījuma vietu pārvaldi turpinās vadīt Ilona Spure

Komentāri

Ieslodzījuma vietu pārvaldi arī turpmāk vadīs Ilona Spure. Valdība šodien Spuri apstiprināja uz vēl vienu piecu gadu amata termiņu.

Kā iepriekš atzina tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, tas darīts, lai arī turpmāk nodrošinātu Ieslodzījuma vietu pārvaldes uzdevumu efektīvu un pienācīgu izpildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilona Spure “LNT Ziņām” atzina, ka jūtas gandarīta par iespēju turpināt iesāktos darbus.

Ilona Spure
Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece

Ieslodzījuma vietu sistēma šobrīd ļoti aktīvi strādā pie sodu efektivitātes, lai sabiedrība varētu justies vēl drošāk, mūsdienīgi izpildot brīvības atņemšanas sodu. Protams, mēs ļoti cera,m un ticam uz iespēju īstenot jauno projektu, kas ir jaunā Liepājas cietuma būvniecības projekts, gatavojoties šobrīd saturiski gan strādājot pie jauna Kriminālsoda izpildes likumprojekta, gan pie šī soda satura pilnveides.

Ilona Spure Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece ir kopš 2013. gada jūlija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl