Komentāri

Turpinot ik rītu tuvāk aplūkot kādu no gadiem kopš telekompānijas LNT dibināšanas, šorīt pienācis laiks mūsu tūkstošgades un arī 21. gadsimta pirmajam gadam. Tātad – 2001. gads.

Ar ko Latvijai vēsturē iegājis 2001. gads?

Šajā gadā uz Latvijas politiskās skatuves sevi pieteica jauns varonis. Proti, Latvijas Bankas prezidentam Einaram Repšem dzima ideja izveidot partiju, un viņš sāka pretrunīgi vērtētu ziedojumu vākšanu, mērķējot uz vienu miljonu ASV dolāru. Šajā gadā Repše pameta Latvijas Bankas prezidenta krēslu, un bankā kā viņa pēcteci izraudzījās Ilmāru Rimšēviču, kurš joprojām ir šajā amatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jauno tūkstošgadi pārceļoja arī vecās tradīcijas – 2001. gadā Latvijā notika vairākas pasūtījuma slepkavības. Iespējams, saistībā ar kontrabandas apkarošanu tika nošauts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Ludzas nodaļas vadītājs Vjačeslavs Liscovs. Tāpat šajā gadā tika nogalināts tiesnesis Jānis Laukroze, kuru nogalināja, visticamāk, atriebjoties par bargi spriestu sodu.

2001. gadā bija vērojams arī vesels jauno tirdzniecības centru birums. Dažādās Rīgas malās uzradās Alfa, Spice un Barona centrs, kas Rīgā darbojas vēl aizvien.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl