Ieskats Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā

Komentāri

Starptautiskais Skolēnu mācību uzņēmumu festivāls pulcē 570 jauniešus no 13 pasaules valstīm.

Skolēni apvienojušies 105 uzņēmumos un šodien piedāvāja iegādāties savus produktus. Tik liela mēroga pasākums citur Eiropā nenotiek, tādēļ jauniešiem ir liela interese piedalīties un redzēt, ar kādām idejām strādā citi viņu vienaudži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Jānis Krievāns
Junior Achievement Latvia valdes priekšsēdētājs

Šajā gadījumā mēs atvedam Eiropu šeit uz Latviju, uz Rīgu, lai mūsu latviešu skolēni šeit pat Latvijā iegūtu starptautisku pieredzi. Doma ir, lai viņi iepazītos ar citu valstu līdzīgi domājošiem jauniešiem, kuru interese ir uzņēmējdarbība un tad pēc programmas beigšanas, kad viņi atgriezīsies atpakaļ biznesā, viņiem būs jau kontakti visā Eiropā.

Jaunieši šodien piedāvāja iegādāties skaistum-kopšanas produktus, spēles, traukus, sveces, ziepes, apdrukātu tekstilu, pārtikas preces un arī produktus, kur izmantotas augstākas tehnoloģijas, piemēram, viedus gredzenus un lampas.

Plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl