Komentāri
Ieskaties šajās acīs – ja viņi spētu runāt… Patversmes dzīvnieki grib mājas
Foto: Ulubele

“Ieskaties šajās acīs – lūgums, bēdas, izmisums vienlaikus… Ja viņi spētu runāt… Iedomājies kaut uz mirkli, ka tev nav neviena, neviena, kuram būtu vajadzīgs, kurš tev grūtā brīdī vismaz pajautātu, kā tev iet?” aicina dzīvnieku patversme Ulubele.

350 patversmes Ulubele astainīši cerīgi lūkojas uz katru savā ceļā, jo viņiem nav neviena šāda cilvēka. “Tikai paprasīt neko nevar. Ja neesi bijis patversmē – aizbrauc, pastaigā, ielūkojies acīs. Ziema jau lūr aiz stūra, tumšie vakari, aukstums. Varbūt tu vari sniegt kādai dzīvībiņai mājas?” aicina Ulubele dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Jau ziņojām, ka pagājušās nedēļas beigās projekts Ķepas meklē mājas noslēdzies īpaši negaidīti, pateicoties čaklajiem ziedotājiem. Pēc projekta noslēguma raidījuma Ķepas meklē finālā saziedoti 51 748 eiro.

Jau no šā gada augusta, attīstot pagājušā gada projekta Suns meklē mājas ideju, SMScredit.lv un Dzīvnieku policija sadarbībā ar TV3 aicināja sabiedrību atrast pastāvīgu dzīvesvietu ne tikai patversmēs mītošajiem suņiem, bet arī kaķiem un citiem ķepaiņiem, kā rezultātā radies sociālās kampaņas nosaukums Ķepas meklē mājas. Šogad sociālās kampaņas akcents tika likts arī uz to, kādu palīdzību katrs no mums var sniegt, lai suņi un kaķi sagaidītu savus saimniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl