Ieskaties! Rīgā ar dažādiem pasākumiem svin pilsētas svētkus

0 Komentāru

Sestdien, 18. augustā, Rīgas ielās pulcējas tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Ar dažādiem pasākumiem, koncertiem un atrakcijām tiek svinēti pilsētas svētki.

Šogad Rīgas svētki notiek Latvijas valsts simtgades un Rīgas Latviešu biedrības 150.gadadienas zīmē. Par godu šai jubilejai plaša pasākumu programma ar vairākiem koncertiem notiek Vērmanes dārzā. Tur pulcējušies arī maiznieki no visas Latvijas, kas svētku apmeklētājiem piedāvā iespēju nobaudīt un iegādāties turpat uz vietas tikko ceptu, pēc sentēvu tradīcijām radītu maizes kukulīti.

Normunds Skauģis
maizes ceptuves ”Lāči” saimnieks

Mums ir lieliski svētki, tāpat kā mūsu valstij ir simtgade, mums ir 25. Mēs no rudzu maizes īstās rupjmaizes esam izauguši pie uzņēmuma, kas šodien pārstāv ne tikai rupjmaizi, arī konditoreju, baltmaizi. Cilvēki šodien jūtās ļoti pagodināti, lepni priecīgi un visi ir gatavi pirkt.

Vakara kulminācija iecerēta 11. Novembra krastmalā, kur rīdzinieki un pilsētas viesi varēs klausīties lielkoncertu “Labvakar, Rīga! Labvakar, Latvija!”, kurā uzstāsies populāri izpildītāji. Bet vakara noslēgumā būs arī svētku salūts.

0 Komentāru