Komentāri

Facebook, WhatsApp, Twitter lietojumprogrammas ik dienas izmanto miljoniem jauniešu visā pasaulē, taču vai kāds ir saskaitījis – cik bieži? Arvien populārākām kļūstot tehnoloģijām, arī paši jaunieši atzīst, – nereti vērojama aina, ka cilvēki dodas kaut kur kopā, taču lielāko daļu laika pavada, blenžot ekrānos – viedtālruņos vai planšetdatoros.

Raidījums Bez Tabu kādas Rīgas vidusskolas audzēkņiem vaicāja, kā viņi domā, vai tehnoloģijas patlaban jauniešu vidū tiek izmantotas vairāk, nekā būtu vajadzīgs? Daudzi aptaujātie atzina, – komunikācija tehnoloģiju dēļ nudien varētu būt samazinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr psihoterapeiti nenoliedz, – viedierīces tik tiešām var radīt atkarību. Par to var liecināt lielais laiks, kas tiek pavadīts, tās izmantojot, kā arī agresivitāte vai neapmierinātība, kas parādās, ja, piemēram, vecāki palūdz darīt ko citu, nevis skatīties viedtālrunī.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl