1 komentārs

Amats zaudēts, taču priekšrocības paliek – tā atliek secināt, raugoties uz bijušās Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas dzīvesvietu. Pie tās joprojām atrodas ceļa zīmes, kas apkārtnes iedzīvotājiem rada neērtības. Vai tās ir plānots noņemt, un kad tas varētu notikt, skaidroja LNT ziņas.

Solvita Āboltiņa 10. gadā kļuva par Saeimas priekšsēdētāju un drīz pēc tam pie viņas ēkas tika uzstādītas zīmes apstāties aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz tas tika pamatots ar to, ka iela pie mājas ir šaura un tāpēc drošības nolūkos nepieciešams, lai piemājas posms ir brīvs no kaimiņu automašīnām.

Portāls pietiek.com gan bija uzzinājis, ka zīmju uzstādīšanu vēlējusies pati Solvita Āboltiņa. To arī netieši apliecina, tas, ka pie citu apsargājamu, augstu amatpersonu ēkām šādas zīmes netiek uzstādītas.

Tagad Āboltiņa ir ierindas deputāte, bet zīmes joprojām atrodas vecajā vietā. Rīgas domes Satiksmes departaments tās nevar noņemt, jo viņiem ir jāklausa drošības policijai.

Foto: LETA

Foto: LETA

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere:
Tātad tiklīdz saņemsim no Drošības policijas informāciju, vēstuli ar lūgumu demontēt šīs te zīmes, mēs tās iekļausim darbu sarakstā un demontēsim.

Satiksmes departamenta pārstāve norāda, ka pie viņiem var vērsties arī apkārtnes iedzīvotāji ar lūgumu izvērtēt zīmes lietderību. Tas varētu paātrināt lietu gaitu.

Vaicājot Drošības policijai par zīmju likteni pie Saeimas bijušās priekšsēdētājas dzīvesvietas, sniegtās atbildes ir izvairīgas un nekonkrētas. Lūdzot, precizēt termiņus policijas pārstāve atraksta ar pārliecību, ka sniegtā atbilde ir pietiekami konkrēta.

Nevarēsim Jums piekrist, ka termins vistuvākajā laikā neievieš kādus laika rāmjus, jo tas neietver ne gadu, ne mēnesi un ne pat vairākas nedēļas… Ja nepasaka konkrētu datumu, tas nenozīmē, ka plāno atlikt uz nenoteiktu laiku, kad visi par to aizmirsīs. Vēstule tiks sagatavota un nosūtīta, apkārtējiem iedzīvotājiem nav iemesla satraukties, ka šāda vēstule varētu netikt nosūtīta.
Ar cieņu, DP.

Tagad vien atliek gaidīt, cik drošības policijas izpratnē ir vistuvākajā laikā, jo kopš augstā amata zaudēšanas ir pagājušas divas nedēļas, bet Drošības policijā vēstule ar lūgumu noņemt nelietderīgās zīmes vēl nav tapusi.

TOP komentāri

  • TROLLIS BRIESMIIGAIS
    0 0 0

    TROLLIS BRIESMIIGAIS

    RRR_rudā lapsa rullē ja pie manas mājas kāds ievērotu DZĪVOJAMĀS ZONAS noteikumus būtu OK bet CENTRāltirgum taču likumi ir savi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl